hudba na svatbu

Hudební duo Lhotákovi

Hudba na svatbu

Máme za sebou mnoho zkušeností z působení v Česku i v zahraničí. V minulých 20 letech jsme profesionálně vystupovali ve Finsku, Rakousku, Německu atd.
Od roku 2007 vystupujeme převážně v Česku, hrajeme především na oslavách, firemních akcích, hudba na svatbu apod. Více v části Kapela - historie.

Rádi pro Vás zahrajeme:

Živá hudba na svatbu - svatební hudba

Naší doménou je především živá hudba na svatbu kombinovaná s diskotékou. Hudební večer od nás obsahuje výběr z rozsáhlého souboru skladem - kolem 2000 zpívaných písní různých stylů pro mladé i starší.
Oslavte svůj významný den společně s Duo Lhotákovi.

Celý večer, završený obvykle diskotékou, lze v podstatě hrát skladby na Vaše přání. Vzhledem k tomu že hrajeme i na housle a dechové nástroje, může během večera zaznít i něco z vážné hudby, swingu a jazzu.
Doporučení: tiché hudební podbarvení při jídle za zvuku houslí.

Hudba na svatbu na Vašem významném dni

Svatba je samozřejmě jeden z nejvýznamějších dnů v lidském životě. Tomu by měla odpovídat i sváteční atmosféra, pokud možno nerušená negativními událostmi. Kromě výběru správného místa na svatbu i svatební oslavu je samozřejmě důležitá i hudba na svatbu. Nenechte si zkazit Váš den amatéry. Duo Lhotákovi má za sebou několik set vystoupení, a to samozřejmě nejenom na svatbách. Na vyžádání můžeme zaslat reference, které Vás jak doufáme přesvědčí o kvalitách našeho hudebního vystoupení.

O kvalitách našich vystoupení se můžete přesvědčit i přes internet - na této stránce vpravo nahoře naleznete odkazy na mp3 soubory se svatební i jinou hudbou. Živá hudba na svatbu je zcela jiný prožitek než muzika z hifi věže nebo cdček, kvalitní vystoupení není ve svatebním rozpočtu tak drahá položka, aby si ji novomanželé nemohli dovolit. Nezkažte si večer nevhodným a neestetickým zážitkem, jakým se může stát nevhodná hudba na svatbu s nekvalitním ozvučením a zařízením.

Ples, firemní večírek

Naše vystoupení nejsou pouze hudba na svatbu, ale lze ho koncipovat i v sestavě DUO nebo TRIO. Vystoupení se realizuje především na ples či firemní večírek. Toto vystoupení je bez problémů možné uzpůsobit pro různé světové jazyky - posluchači tedy mohou být jak z Čech, tak i zahraničí.

Hudba na svatbu - kontakt

608 077 432, email

Hudba na svatbu - ukázky

60's
80's
Balady
Country
Kids
Lidovky
Rock
Swing
Senior

Hudba na svatbu - zajímavé odkazy

Seznam-odkazy
Náš odkaz na portálu seznam.cz
Svatba.cz
Vše o svatbě na portálu svatba.cz
Hudba na Vltavě
Zde je možné zakoupit hudbu všech žánrů
Svatba a vše kolem
Informační web o svatbách
DJ Kamil Lhoták

DJ Kamil Lhoták

Hudba na narozeniny

Produkci na narozeniny je možné uzpůsobit i pro jiná vystoupení během večera. Dopředu je možné dohodnout hudbu na celý večer.

Hudba na svatbu - základní sestavy

zpěvačka Irena: klávesy
zpěvák Jaroslav: housle, saxofon, trubka, klarinet, flétna, foukací harmonika

Naše vystoupení většinou realizujeme do 100 km okolo Prahy, poté fakturujeme pouze odehrané hodiny a žádné cestovné. Minimální částka za hraní (1 - 3 hodiny trvání) je 3.000,- Kč.
Napište nám nebo zatelefonujte kdykoliv - dohodneme se na konkrétních krocích k úspěšnému hudebnímu večeru.

HUDBA NA SVATBU - LHOTÁKOVI - PÁRTY HIT MIX

SPOJENÍ: tel.: +420 608 077 432
e-mail: duolhotakovi@seznam.cz
Odkazy / tvorba webových stránek / wellness víkend / svatební šaty / Odkazy 2