hudba na svatbu

dj Kamil Lhoták dj Kamil Lhoták

DJ Kamil Lhoták

Za svou tříletou kariéru jsem stihl nabrat spoustu zkušeností při hraní na večírcích od malých soukromých akci přes přední pražské kluby, krásné svatby, až po gala-večery nadnárodních společností.

V repertoáru mám hudbu od 50. let až po současnost, a to jak zahraničních, tak i českých interpretů všech žánrů, tudíž není problém zahrát jakoukoliv píseň na přání.

Při různých večírcích ale hlavně svatbách je jednou ze základních věcí dobrá komunikace s publikem a jejich informovanost o zásadních okamžicích, jako např. házení kytice, krájení dortu či v neposlední řadě moderování různých soutěží. Abyste si mohli užít “váš den” opravdu naplno bez žádných starostí, je samozřejmostí, že Vám s těmito okamžiky rád pomůžu a svatebčany celým večerem provedu – možnost moderování i v anglickém jazyce.

V případě jakýchkoli dotazů není nic jednoduššího, než kdykoli napsat e-mail či zavolat na výše uvedené kontakty a společně připravíme to nejlepší pro váš sváteční den.

dj Kamil Lhoták

Reference:


Cena:

Cena produkce je 1000Kč/hodinu vč. DPH. V ceně služby je zahrnuta doprava na místo konání akce, zvuková, světelná technika a vůbec vše potřebné a nepostradatelné k vaší spokojenosti.
Odkazy / tvorba webových stránek / wellness víkend / svatební šaty / Odkazy 2